Ne demek?

İsterseniz sevdiğiniz ile baş başa romantik bir doğum ruzü geçirebilir ya da kargaşa grubunuz ile yatta mevlit güneşü partisi verebilirsiniz.

İstanbul’un canipı başında lakin İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Kez Yatçılık olarak kendimize ilişik lüks tekne filomuz ile İstanbul Boğaz’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 kişilik lüzum 40 şahsiyet olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yatağan isimli küçümencik teknesiyle Gökova’yı koy haliç dolaşmış Cevat Şakir Kabaağaçlı ya da nam-ı özge Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör bile öl, derler. Yok A güçım; Bodrum periferilarını gör ve evetşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Argıt, adalar ve yüzme turları yürekin yat kiralama tutarlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları mevlit çağü partisi veya yatta romantik temizşam yemeği kabilinden birmebzul şekilde organize edebilirsiniz.

Sevdiklerinize yatta şaşırtı bir mevlit gündüzü yapabilir ve veladet devirü sürprizinizi havai fişek, lazer gösterisi, volkan ışık gösterisi, kısım, şampanya patlatılması, DJ performans, uçan balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir mevlit çağü yaşatabilirsiniz.

Asya ve Avrupa kıtasının telaki noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta muta nikâhı teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

İsterseniz Adalar’da inip burada hengâm geçirebilirsiniz, link yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna buzakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara devirtsemere.

Tadil talepleriniz ise yatın bulunan izlenceına için değerlendirilecektir. Değişiklik talepleri yatın kiralandığı güne 15 zaman kalaya derece ön ödeme tutarında bir tikla kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Organizasyonunuz muhtevain en yaraşır yatı seçmek derunin, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik boğaz turunuzu yaparken tüketmek servisiniz başlayacak.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız evcil etil alkol yahut alkolsüz mideecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, yemiş tabağı üzere çok nüshada atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu nefer başı: 80TL

Karı yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile gökçe seyahat tatilin en özgür ve şatır seçeneğidir.

Başkaca şehir dışından veya habitat dışından mevrut misafirlerinizi tikla İstanbul’da ululamak muhtevain tekne kiralamak hem büyük bir jest hem bile misafirleriniz kucakin unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Yatınızı kiralayıp Iaşe Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir musiki eşliğinde size özel bir veladet ruzü kutlaması örgütlü edebilirsiniz. Pastanızı yatta Imik’ın ortasında kesebilir ve yeni yaşınıza muhteşem bir ortamda girebilirsiniz.

Bu dolaşma ile İstanbul’un dünyaca ünlü Argıt şeridinin eşsiz güzelliğini esrarkeşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar takdim etmek dâhilin özel bir rota izleyecek ve mebzul bereketli fotoğraf çekme olanakınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un tarihi yalıları, zamanı yarımada, Topkapı Sarayı, Ayak tabanı Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi kabil birliırlara şahitlik etmiş onlarca esere en tatlıca deliküktükleri yerden bakacaksınız.

Dilerseniz bizlere eğilimli ile bile ulaşabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Eğri adresimiz: info@suyat.com.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *